Главная Главная
Мой профиль Регистрация
Выход Вход Вход
Приветствую Вас Гость | RSS
Воскресенье
24.11.2024
01:06
енсионеры

Меню сайта

Категории раздела
Борьба за пенсии [74]
Каким образом получить положенную пенсию
Льготы для военнослужащих запаса [7]
Трудоустройство или чем заняться на пенсии [3]
Жилищный вопрос [21]
Проблемы получения квартиры после увольнения. Организации, которые борются за нас

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

 Каталог статей 
Главная » Статьи » Бытовые вопросы » Жилищный вопрос

Чи отримаємо нарешті квіартирі?

Як мовиться, ще не захололи сліди Міністра Оборони України Михайла Єжеля від нещодавнього візиту до Білоцерківського гарнізону з нагоди початку нового навчального року у підрозділах, як очільник військового відомства знову завітав до військовиків гарнізону. Однак уже з більш приємною місією: для вручення 50 ордерів на житло військовослужбовцям та військовим пенсіонерам, що, до речі, роками чекали на власне чи службове помешкання.

візит Міністра Оборони України Михайла Єжеля до Білоцерківського гарнізону

Як і минулого приїзду, Михайло Єжель не змусив на себе довго чекати присутніх на плацу 5-го майданчику, а по приїзді у зазначений час відразу розпочав по-військовому вітатися з командиром 72-ої окремої механізованої бригади А Грищенком, особовим складом частини, чемно тиснути руки голові міської ради Організації ветеранів України В.Волощенку, голові Білоцерківської міської організації ветеранів Афганістану В.Косоротову та ветеранам війни, які з радістю та з підкресленою повагою зустрічали високого гостя.

Після статутних усталених церемоній, Михайло Єжель виступив з промовою, під час котрої він повідомив про мету свого приїзду до Білої Церкви та розповів про заходи, дієві кроки Президента, Уряду країни у напрямку розбудови Збройних Сил, покращення життя сімей військових, у тому числі й забезпечення їх житлом. Як підкреслив Міністр Оборони: «Кожен військовослужбовець, від рядового контрактника – і до генерала, повинен мати комфортабельне житло. Завдання, поставлені Президентом України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей, ми зобов’язані виконати і виконаємо обов’язково…. За останні 6 років у Білоцер­ківському гарнізоні не було здано жодної квартири. Виконуючи вимоги Президента, ми розпочали інтенсивно забезпечувати квартирами тих, хто не мають житла. І вже сьогодні щасливими власниками житла стануть 50 військовослужбовців та військових пенсіонерів Білоцерківського гарнізону.».

візит Міністра Оборони України Михайла Єжеля до Білоцерківського гарнізону

Після виступів інших посадовців, розпочалося чи не найприємніше дійство: Міністр Оборони розпочав вручати новоселам ордери на омріяне житло. Особливою радістю переймалися ті новосели (8 сімей військовослужбовців та 7 – військових пенсіонерів), які отримували ордери на квартири у будинку за адресою Калініна, 4. Адже помешкання в цьому будинку – з усіма зручностями, лічильниками, якими тільки змогли забезпечити будівельники підприємства Білоцерківського домобудівного комбінату. Також не приховували радості й новоспечені власники (35 сімей військових) службових помешкань, розміщених у будинку, що на вулиці Шолом-Алейхема.

З цього приводу Міністр підмітив, що з кожним роком зменшуватиметься кількість власників саме службових квартир, позаяк надалі більше будуватиметься житла за статусом – не службового, яке передбачене відповідно державної програми «Військове містечко – 300».

візит Міністра Оборони України Михайла Єжеля до Білоцерківського гарнізону

Продовжуючи тему житлобудування для військових, але уже в ході проведення прес-конференції, Михайло Єжель розповів про перші кроки втілення в життя згаданої державної програми.

«За цією програмою на землях Міноборони ми будуватимемо житло за технологіями прискореного будівництва. Наприклад, у Гостомелі житловий будинок був зданий за 3 місяці. Житло – з сучасними системами опалення та енергозабезпечення.

Сьогодні у Кабінеті Міністрів знаходиться Програма, яка передбачає будівництво житла за принципом залучення інвесторів. Тобто, інвестор на ділянці Міністерства Оборони, після її оцінки, будує житло, і ми, відповідно, отримуватимемо певний відсоток квартир, зведених інвестором.

візит Міністра Оборони України Михайла Єжеля до Білоцерківського гарнізону

Президент України Віктор Янукович орієнтує нас на те, аби житлом були забезпечені у першу чергу військовослужбовці бойових частин та підрозділів. Однією з них і є – 72-га окрема гвардійська механізована бригада».

Далі Міністр Оборони підкреслив, що відповідно до збільшеного фінансування Програми, до кінця поточного року військові країни отримають близько 700 квартир. А до цього часу, протягом року, уже справили новосілля 1800 щасливих сімей військовослужбовців.

Після вручення ордерів, автору цього матеріалу вдалося поспілкуватися з власниками тільки-но отриманого житла. Відверто кажучи, не всі погоджувалися поспілкуватися зі мною як із журналістом. Деякі, уже 55- річні та старіші військові пенсіонери, чемно відмовляючись від міні-інтерв’ю, з гіркотою мимохідь висловлювались: мовляв, хоч на схилі літ держава над ними змилостивилася, та віддала належне – постійне житло.

Ну а військові, які хоча теж забули, коли були лейтенантами, все ж охоче ділилися своєю радістю. Так підполковник Сергій Баштов, заступник командира однієї з частин бригади, чекав цього щасливого дня аж 18 років. Понад 18 років, як кажуть, по чужих кутках проживав із сім’єю і майор, заступник начальника по тилу військової частини Павло Семенов…

візит Міністра Оборони України Михайла Єжеля до Білоцерківського гарнізону

Як і під час минулих відвідин Білоцерківського гарнізону, Михайло Єжель відповів на численні запитання журналістів. Задовольняючи цікавість жерців пера та ефіру, він розповів і про прийдешнє житлобудування для військових країни, і про перспективу розбудови української армії. За його словами, сьогодні на черзі отримання житла перебуває понад 45 тисяч сімей військових, у тому числі й понад 30 тисяч для отримання постійного, власного житла. Для забезпечення житлом цієї кількості «безквартирників» протягом 2011-2017 років залучатимуться кошти і Держбюджету, і кошти інших джерел. Передбачається, що за ці роки мають отримати житло всі військовослужбовці, які перебували на квартобліку до 2010 року.

Стосовно подальшої розбудови Збройних Сил країни. Відповідно до розробленої Воєнної Доктрини, Стратегічного оборонного бюлетеня країни, Концепції реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року, планується якісно змінити стан озброєння та військової техніки Збройних Сил, забезпечити їх необхідною кількістю відповідних ракет, боєприпасів та інших матеріальних засобів.

візит Міністра Оборони України Михайла Єжеля до Білоцерківського гарнізону

За словами Міністра Оборони, пріоритет надаватиметься військовим частинам авіації, протиповітряної оборони, Сил спецоперацій, частинам розвідки і радіоелектронної боротьби. Також передбачається за цей період сформувати боєздатні, мобільні Збройні Сили європейського зразка, які задовольнятимуть потребу держави в забезпеченні збройного захисту національних інтересів з урахуванням дотримання позаблокової політики.

А що можна сказати за українську армію сьогоднішнього дня, як Збройні Сили розвивалися упродовж 20 років? За цей час, зокрема, було створено та прийнято на озброєння понад 180 новітніх зразків: корверт «Тернопіль», літаки типу МІГ-29, Л-39,танки БМ «Булат» та БМ «Оплот», переносний протитанковий ракетний комплекс «Стунга-П», радіолокаційні станції, катери, шлюпки, гелікоптери… Нещодавно Збройні Сили отримали два модернізовані літаки Су-25 М1, нині у Криму завершується випробовування модернізованого вертольоту Мі-24П. Він має сучасний двигун, нового зразка приціл, систему супутникової навігації. Уже ближчим часом 10 таких машин надійдуть до частин армії.

У сьогоднішніх непростих соціально-політичних умовах неабияке значення має для боєздатності армії, як колись казали, - жива сила. А саме – ставлення до армії молодого покоління. За відповідними соціологічними дослідженнями, українська молодь знову бачить у військовій службі школу мужності та можливість виявити у ній свої кращі якості та здібності. Більшість юнаків сприймає службу в армії як школу життя (44,6%), можливість загартуватися фізично і духовно (43,9%) та самореалізуватися (13,7%).

візит Міністра Оборони України Михайла Єжеля до Білоцерківського гарнізону

Для юнаків, котрі мріють пов’язати своє життя зі Збройними Силами, є відповідні умови у плані здобути вищу військову освіту. Сьогодні підготовка військових фахівців здійснюється за 40 напрямками, 73 спеціальностями та 156 спеціалізаціями. Створено потужні видові навчально-наукові центри – факультети, кафедри академії, коледжу сержантського складу тощо.

Свій візит до міста Надросся Міністр завершив гостинами до новоселів, аби особисто пересвідчитися в добротності, надійності їхнього нового житла. А також відвідав колишній майданчик танкової частини, який нині завалений сміттям та моторошно зіяє покинутими напівзруйнованими боксами та іншими приміщеннями. За словами Михайла Єжеля, сьогодні треба прикинути, скільки ж можна буде збудувати будинків на місці покинутого військового містечка, яке входить до 530 подібних об’єктів країни, де будуватиметься житло для військовослужбовців.

Андрій Петров



Источник: http://www.grif.kiev.ua/articles/18946.html
Категория: Жилищный вопрос | Добавил: ВещийОлег (23.12.2011) | Автор: ВещийОлег
Просмотров: 840 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Вход на сайт

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright MyCorp © Создал АУЛОВ.О., декабрь, 2010 год